Jdi na obsah Jdi na menu
 


První narozeniny!

10. 8. 2008

Strašně rychle to uteklo a rok s Eliškou je za námi. Za tu dobu se z miminka, které jen plakalo a spalo proměnila ve vysmáté batole. Ačkoliv noci jsou stále špatné, přes den je učiněný andílek. Pokud pláče, tak opravdu vyjimečně a znamená to,že ji něco bolí. Jinak je živá, usměvavá a spokojená.

Narozeniny jsme slavili o pár dní dříve, v neděli 10.8.. Přijeli babička a dědeček z Přívozu, teta z Přívozu přivezla dárky o den dřív. Babička, děda, teta a strejda z Libušína, prababička, pradědeček i bratránek Vojtík. Já už 14 dní předem zkoušela upéct dort,protože ten úplně první jsem chtěla udělat sama, a ne jen tak obyčejný :-)  (Obrazek)

Elišku jsme načančali a postavili ke stolku. Vypadala strašně důležitě. Jako by i věděla, že tam všichni  jsou kvůli ní. Stála a čekala s výrazem: "tak kde to vázne?" (měla jsem problém zapálit svíčku).

Dort ji zaujal, takže se hned umazala :-) Pak už chodili gratulanti. Dostala spoustu krásných dárků. Babička u Přívozu uháčkovala krásný svetýrek a čepičku a děda udělal pískoviště. Ještě dostala dětské hodiny do pokojíčku, mluvící hrnec, stan, panenku, slunečník na kočárek, kostky, velký balík plenek, pár hadříků na sebe, od druhé babi a dědy krásné náušničky.

Eliška byla nadšená z dárků, Vojtik pomáhal rozbalovat a pak si společeně se všema hráli. Oslava se moc povedla!! 
Vic fotek ve fotoalbu.

 

Náhledy fotografií ze složky 1. narozeniny