Jdi na obsah Jdi na menu
 


S Eliškou prvně u moře

25. 9. 2008

Nevěděli jsme co obnáší cestování a dovolená s ročním dítětem, tak jsme se radši pořídili zájezd Last minut jen na týden do 4* hotelu na Rhodosu s All Inclusive. A udělali jsme dobře.

Bála jsem se jak bude vypadat cesta letadlem a hodina a pul na ceste autobusem k hotelu. Kromě vzlétání a přistávání letadla, kdy Elsa plakala, byla cesta docela dobrá. Do autobusu jsme použili fígl, kteerý jsme pak používali furt - pouštěli jsme Elišce pohádky furt dokola na Honzovym mobilu.

Hotel byl fantastický, jídlo neskutečné, bar v dosahu chůvičky, Co víc si přát. ObrazekStřídali jsme moře dopoledne, bazén odpoledne, po uspání dítěte na drink. A tak to bylo celý týden. Eliška řádila ve vodě, je vyloženě vodní živel. ObrazekPořád chtěla plavat, odmítala kruh, kopala nožičkama, a skoro se jí nelíbilo že ji přidržujeme, nejradši by plavala sama. Bavila celé okolí. Vybrala si někoho v dosahu a chtěla plavat k němu. Všichni se stále zastavovali a obdivovali naši malou holčičku. Jediné s čím nás zlobila bylo jídlo - ale my na ní vyzráli pomocí pohádek v mobilu.

Nejhorší byla asi cesta zpátky, v letadle proplakala téměř celou cestu. Cely den byl naročný, ale dalo se to zvládnout. Rozhodně to stálo za to!!

 

 

Náhledy fotografií ze složky Dovolená na Rhodosu