Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové zprávy - dobré i horší

2. 7. 2009

Čekáme miminko!

Nejdřív jsem nechtěla zveřejněním této úžasné zprávičky nic zakřiknout. Přece jen - povedlo se nám druhé dítko, naprosto přirozeně, v což nevěřil ani můj gynekolog, když mě přesvědčoval, že po 5 IVF opravdu nemá cenu po porodu brát antikoncepci.

Když už jsem se chystala na net vyvěsit obrázek z ultrazvuku - zjistili jsme, že i naše druhé dítko bude mít bohužel pes equinovarus -  a bude to kluk! Několik dní mi trvalo, než jsem se z toho šoku vzpamatovala. Ale pak jsem se pustila do intenzivní činnosti okolo občanského sdružení Achilleus, první členské schůze apod.  (www.achilleus.cz)

Teď už jsem s novou situací smířená, vím co nás čeká a čím znovu budeme muset projít, ale snad už tím, že to trochu známe to bude snesitelnější. I když moc velké iluze si nedělám.

Teď už je  náš chlapeček v bříšku sedmý měsíc a má se čile k světu, snad až moc. Kroutím už třetí trimestr a začíná jít do tuhého, Eliška je šikulka, ale stále ne moc samostatná, takže vlastně budu mít stále ještě dvě miminka.

Chlapeček má přijít na svět v polovině září, pokud to jen trochu půjde, budu psát naši léčbu jako autentickou reportáž krok za krokem, takže maminka čekající též miminko s PEC si udělá konkretní představu, co ji a miminko v reálném čase čeká.

Držte nám palce, ať to dopadne aspoň tak dobře jako u Elišky.